Titles you rated
Heaven's SoldiersRated ★ 3.5
The BronzeRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
A Hard Day's NightRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
TimecrimesRated ★ 3.5