Movies
Ratings
542
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0