Series
Ratings
29
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- VirtueRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.5