Series
Ratings
193
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Headspace: Guide to MeditationRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5- Headspace Guide to SleepRated ★ 4.5