Movies
Ratings
24
KnowingRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5