Movies
Ratings
116
The Front LineRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AbyssRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 1.5
Seven DaysRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 1.5
R2B: Return to BaseRated ★ 1.5
Love 911Rated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.0