Movies
Ratings
440
The TreacherousRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Like You Know It AllRated ★ 3.5
Hotel by the RiverRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0