Series
Ratings
31
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0