Series
Ratings
79
The Day of the JackalRated ★ 5.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 0.5
ConnectionRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0