Movies
Ratings
381
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
The Best of EnemiesRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.0