Series
Ratings
46
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Talentless NanaRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 1.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0