Series
Ratings
86
Tears of the DragonRated ★ 3.0
Age of HeroesRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 4.5
Uncle SamshikRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
SNL Korea Reboot Season 4Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
SNL Korea Reboot Season 3Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0