Series
Ratings
32
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Whales and IRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0