Titles you rated
War MachineRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The Peanuts MovieRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
GlassRated ★ 2.5
UnbreakableRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5