Movies
Ratings
455- HumintRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0- Method ActingRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0