Series
Ratings
89
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Sgt. FrogRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0