Movies
Ratings
60- MamaRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0