Series
Ratings
80
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
One Ordinary DayRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.5