Movies
Ratings
329
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 3.5
High-RiseRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
Litchi Hikari ClubRated ★ 3.0
The Door into SummerRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5- A Hard DayRated ★ 3.0