Series
Ratings
14
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5