Movies
Ratings
107
The RevenantRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.5