Movies
Ratings
629
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
CasinoRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5