Movies
Ratings
566
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Foul KingRated ★ 3.5
Reign of FireRated ★ 3.0
Nim's IslandRated ★ 2.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 1.5
The PhoneRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
ImmortalsRated ★ 3.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.5
The Lone RangerRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5