Series
Ratings
55
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 3.5
Golden BrideRated ★ 3.5- Rainbow RomanceRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5