Series
Ratings
14
Shadow Detective Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
EncounterRated ★ 2.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0