Series
Ratings
67
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0