Movies
Ratings
843
The MatchRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.0- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5