Movies
Ratings
740
The Exit 8Rated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
劇場版 OFFICIAL HIGE DANDISM LIVE at STADIUM 2025Rated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 5.0
Lost and FoundRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 0.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 5.0
Reign Over MeRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Trivial MattersRated ★ 2.5
FacelessRated ★ 4.0