Movies
Ratings
384
The ThievesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.5
My Own Private IdahoRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
Crimson PeakRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
HeathersRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 0.5