Series
Ratings
60
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Downton Abbey Season 2Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Eyeshield 21Rated ★ 5.0
FollowersRated ★ 3.5