Series
Ratings
71
The Long SeasonRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Black BirdRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
HomelandRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5