Movies
Ratings
178
The ChaserRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
My WayRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
CrankRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0