Movies
Ratings
818
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
Instant SwampRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0