Movies
Ratings
782
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.0