Movies
Ratings
106- The Armpit Hair GirlRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0
CarsRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0