Movies
Ratings
1001
The Green RayRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
A Tale of WinterRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
El SurRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Claire's KneeRated ★ 4.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
Double IndemnityRated ★ 4.0
First CowRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 3.0
Fall for MeRated ★ 3.0