Series
Ratings
152
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
The Night OfRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
The ActRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.5
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 3.5
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0