Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Pursuit of JadeRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
To My Beloved ThiefRated ★ 3.5- Divorced Singles Season 7Rated ★ 2.5
- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
Love Like the GalaxyRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Princess RoyalRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Dear HongrangRated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 4.0
The Lady's CompanionRated ★ 4.5
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 4.0
WongyeongRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0