Titles you rated
- HumintRated ★ 1.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Miller's CrossingRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 5.0
In the Sea of Strange ThoughtsRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0