Titles you rated
BraveheartRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The ResidentRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
FameRated ★ 2.0
The RockRated ★ 5.0
Black BookRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
SpringtimeRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
DefianceRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0