Movies
Ratings
280
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 0.5
SocialphobiaRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 2.5