Movies
Ratings
380
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
NoahRated ★ 1.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
LooperRated ★ 2.0