Movies
Ratings
1131
The TurnaroundRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 2.5
SiratRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 3.5- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 3.0
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 2.0- Planet SpoiliaRated ★ 3.0
- SUPERNOVARated ★ 3.0
The Masked MonsterRated ★ 2.5- In Our DayRated ★ 3.0
- ChaehwaRated ★ 2.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
He Won't Kill, She Won't DieRated ★ 2.0
My SunshineRated ★ 3.0