Movies
Ratings
94
Man in LoveRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5