Movies
Ratings
41
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0