Series
Ratings
16
ResetRated ★ 4.0
FlexxCopRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0