Series
Ratings
60
The Art of SarahRated ★ 3.5- Pro BonoRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The PlaylistRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Billion Dollar CodeRated ★ 5.0
The ChairRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Birthcare CenterRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
High ScoreRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.0