Movies
Ratings
528
Mean GirlsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5