Movies
Ratings
753
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
FlowRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0