Series
Ratings
20
You Drive Me CrazyRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 3.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 1.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 0.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Transporter: The SeriesRated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5